Ota yhteyttä luottokumppaniisi

Jake Oksanen
Tarjouslaskenta, myynti, ostot Toimitusjohtaja

Jake Oksanen

040 756 2258 jake.oksanen@eisko.fi
Pasi Torkko
Tarjouslaskenta ja myynti

Pasi Torkko

040 756 0415

pasi.torkko@eisko.fi

Antti Latikka
Projektityönjohto, suunnittelu, kehitys

Antti Latikka

040 179 2663

antti.latikka@eisko.fi

Aleksi Tikkanen
Projektityönjohto, suunnittelu

Aleksi Tikkanen

040 519 4505

aleksi.tikkanen@eisko.fi

Jani Tikkala
Projektityönjohto, suunnittelu

Jani Tikkala

040 776 0827

jani.tikkala@eisko.fi

Karri Vallin
Huolto ja kunnossapito

Karri Vallin

040 097 9941

karri.vallin@eisko.fi

Timo Häkkinen
Komponenttimyynti, ostot

Timo Häkkinen

040 097 9920

timo.hakkinen@eisko.fi

Markku Niemelä
Sähkötarvikemyynti, laskutus, reskontra

Markku Niemelä

0400 595 035

markku.niemela@eisko.fi

Yhteystiedot

Autokatu 8
20380 Turku

Puh. 020 718 8305
eisko@eisko.fi

Puhelun hinta 8.28snt/puh+7snt/min.
matkapuhelimesta 8.28snt/puh+17snt/min

Tarjouspyynnöt

Pyydämme lähettämään tarjouspyynnöt keskitetysti osoitteeseen
tarjouslaskenta@eisko.fi

Verkkolaskutus

Vastaanotamme ensisijaisesti verkkolaskuja.

Y-tunnus: 0494191-6
Operaattori: Maventa Oy
Verkkolaskuosoite: 003704941916
Välittäjän tunnus: 003721291126

Paperiset ostolaskut pyydämme lähettämään osoitteeseen:

Eisko Oy
Autokatu 8
20380 Turku

Asiakaspalvelumme neuvoo sinua kaikissa tuotteisiimme ja palveluihimme liittyvissä kysymyksissä. Täyttä yhteydenottolomakke ja otamme sinuun yhteyttä tai soita meille suoraan. Otamme mielellämme vastaan myös asiakaspalautetta!

Pudota tiedostot tähän tai
Max. tiedoston koko: 50 MB.
    Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.